O nas

Stomatologia Aleksandrowice
Zadzwoń
600 290 738

Centrum Stomatologii

Nasz gabinet funkcjonuje od 2010 roku.  Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje na licznych kursach, konferencjach i  wykładach.
Każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie.
Nasz zawód sprawia nam przyjemność i daje dużo satysfakcji.
Kto zna już nasz personel ten wie, że stanowimy zgrany i doświadczony zespół. Dzięki temu zapewniamy miłą, spokojną atmosferę. Zapraszamy.

NASZ ZESPÓŁ

Nasza Misja

Zdajemy sobie sprawę, że zabiegi stomatologiczne często są bardzo stresujące dla pacjentów, dlatego staramy się wykonywać nasz zawód z sercem i wyrozumiałością. Chcemy, aby pacjenci czuli się w naszym gabinecie komfortowo. Z przyjemnością zadbamy o Państwa piękne uśmiechy.

Liczne certyfikaty

ZAŚWIADCZENIA

Planowanie i wykonanie prac protetycznych

Certyfikat

Odbudowa estetyczna zęba

Kompleksowa Opieka Stomatologiczna

Dla Całej Twojej Rodziny

Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną dla Całej Rodziny.

Bezpieczna i nowoczesna

Pracowania RTG

Zapraszamy pacjentów do skorzystania z nowoczesnej stomatologicznej pracowni radiologicznej. Dzięki zastosowaniu technologii cyfrowej dawka promieniowania jest kilkunastokrotnie mniejsza niż w przypadku tradycyjnych zdjęć wykonywanych na kliszy.

Gabinet przyjazny

dzieciom

Do naszego gabinetu zapraszamy całe Rodziny. Szczególną opieką stomatologiczną obejmujemy dzieci, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że profilaktyka, dobre nawyki i dobre doświadczenia są podstawą zdrowia jamy ustnej na długie lata.